Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Servisní technik zahradní techniky

Servisní technik zahradní techniky

Středočeský kraj
19. 2. 2018 - 16:20

Popis

Náplň práce:
- příjem servisních zakázek
- zajišťování kvalitního záručního i pozáručního servisu zahradní techniky od renomovaných výrobců
- diagnostika závad
- provádění oprav a údržby spalovacích motorů
- spolupráce při objednávání náhradních dílů

Nabízíme:
- HPP na dobu neurčitou
- motivující platové ohodnocení
- pozice je vhodná i pro absolventy
- zajímavou práci, ve které naplno uplatníte své odborné znalosti spalovacích motorů či mechanických a elektronických systémů
- možnost profesního růstu díky pravidelným školením

Nástup: ihned

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Požadujeme: - vyučení v oboru, oprava zemědělských strojů, příbuzném oboru nebo praxe v oboru - znalost práce na PC - řidičský průkaz sk. B - vynikající přístup k zákazníkovi - pracovitost, samostatnost - komunikativnost - trestní bezúhonnost - manuální zručnost - ochota učit se novým věcem a k týmové práci - zkušenost ze zákaznického servisu – výhodou
Nabízíme
Nabízíme: - HPP na dobu neurčitou - motivující platové ohodnocení - pozice je vhodná i pro absolventy - zajímavou práci, ve které naplno uplatníte své odborné znalosti spalovacích motorů či mechanických a elektronických systémů - možnost profesního růstu díky pravidelným školením

Prodávající
Jiří Jonák