Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Spolupráce na úspěšném eshopu napojeným přímo na výrobce

Spolupráce na úspěšném eshopu napojeným přímo na výrobce

Celá ČR
28. 6. 2018 - 20:57

Popis

Náplň práce:

Komunikace s lidmi.
Telefonicky, osobně nebo formou skypu.
Předání informací o produktech, jejich kvalitě a výhody eshopu pro dotyčného.
Vyřízení přístupu do eshopu pro dotyčnou osobu.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Co by ti nemělo chybět: Touha vlastního byznysu. Vytrvalost. Chuť učit se novým věcem a osobní rozvoj. Úroveň. Příjemné vystupování. Chtít něčeho dosáhnout a nevzdát se po prvním nezdaru. Nebát se investovat pár drobných do startu svého podnikání (pomůcky).
Nabízíme
Nabízím možnost spolupráce úspěšného eshopu který je napojen přímo na výrobce. Eshop je zaměřen na produkty denní spotřeby (image, zdraví, krása a technologie) , což je nejlepší odvětví pro rozjetí podnikání. Proč? Protože zde vzniká pravidelný nákup, jelikož jde o spotřební zboží. Kolikrát jste si koupily např. stůl? Produkty jsou certifikované a ve vysoké kvalitě. Zkoušenosti jsou takové, že málo kdo po odzkoušení nakupuje v běžném obchodě většinou podprůměrné zboží. Společně vyřídíme přistup do eshopu. Máte průměrně 10% zisk z obratu který zde spolu zařídíme. Někdy je to o něco méně někdy více. Nezdá se to, ale pak se to pěkně nasčítá! Je jenom na vás kolik lidí nakupuje na vašem eshopu. Podle toho máte také provizi. Neslibuji, ze začátku tisíce ani milióny ale po čase se to může stát vaším hlavním zdrojem příjmu, kde získáte i čas na rodinu nebo na to co vás baví. Lidé nakupují na eshopu nonstop je to tak? Takže zde po čase vzniká i pasivní příjem. Pokud se do toho pustí naplno, tak jako podporu v podnikání získáte služební auto. Ihned po vyřízení přístupu na eshop získáváte veškeré výhody eshopu. Produkty za velkoobchodní ceny, školení jak offline tak online, možnost konzultace s uznávanými lékaři, přístup do členské sekce, aktuální informace každý měsíc do schránky atd, Tato možnost nenese ŽÁDNÁ RIZIKA!! Můžete kdykoli spolupráci ukončit bez žádných starostí a papírování.

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Martin Skryja