Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme obchodního zástupce (OSVČ-práce na ŽL)

Hledáme obchodního zástupce (OSVČ-práce na ŽL)

Celá ČR
9. 3. 2017 - 08:03

Popis

Náplň práce obchodního zástupce:

Přímý prodej produktů - olejů a maziv, filtrů
Hledání nových zákazníků
Vedení obchodních jednání

Obchodní zástupce aktivně získává nové zákazníky v regionu. Provádí analýzu potřeb zákazníka, monitorování činnosti konkurence a o tomto informuje svého nadřízeného. Obchodní zástupce na základě zjišťovaných informací podává návrhy na zvýšení prodeje a zlepšování služeb zákazníkům. Aktivně vede záznamy o potřebách svých zákazníků dle předem daných pokynů. Obchodní zástupce komunikuje s vedením společnosti a řeší otázky týkající se nabízeného sortimentu a potřeb zákazníků.
Obchodní zástupce má předchozí pracovní zkušenosti z obchodu, nechybí mu tvůrčí duch, je technického vzdělání nebo myšlení a je mu vlastní příjemné a slušné vystupování. Nedělá mu problémy často cestovat automobilem. Je zodpovědný, odolný vůči stresu a schopný provádět v rámci svých kompetencí samostatná rozhodování.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Nabízíme

Prodávající
Miroslav Ptáček