Expedient objednávek - Xiaomi-Store.cz

Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiProdej, obchod, zákaznický servis
ProfeseObchodní asistent
Místo výkonu prácePraha
Odměna za práci25 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánívýuční list

Požadujeme: - zapálení pro nové technické vychytávky a elementární technickou zdatnost
- pečlivost
- samostatnost, odpovědnost
- ochota učit se novým věcem
- vynikající znalost češtiny nebo slovenštiny (i písmem), schopnost domluvit se v angličtině

Nabízíme: - přístup ke všem technologickým novinkám a výrobkům Xiaomi
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- motivující platové ohodnocení
- vzdělávání v oboru
- pracovní dobu od 9:00 do 18:00 s polední pauzou (pátek 9:00 - 16:45)
- zaměstnanecké výhody a slevy na sortiment
- vánoční bonusy
- 4 týdny dovolené

Popis:

Hledáme expedienta objednávek a asistenta prodejce do naší Xiaomi prodejny na Vinohradech!

Co vás čeká

- kontrola a příjem objednávek

- balení balíčků pro zákazníky

- příjem zboží od dodavatele a jeho naskladnění

- příjem reklamací/oprav

- komunikace se zákazníky e-mailem/telefonicky

- péče o vzhled prodejny

- práce s počítačem (komunikace na facebooku naší společnosti, posílání fotek nových produktů na Instagram, vytváření návodů na nové zboží a další ad-hoc činnosti)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- zapálení pro nové technické vychytávky a elementární technickou zdatnost

- pečlivost

Výhodou bude, pokud budete mít vztah ke značce Xiaomi.

Co vám můžeme nabídnout

- místo výkonu práce centrum Prahy (kousek od Náměstí Míru)

Oblast inzerce:

Praha

Číslo inzerátu:

14192372

Počet zhlédnutí:

2 754x

Zhlédnutí detailu:

46x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 974 inzerátů