Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PRODEJCE DO SHOWROOMU

PRODEJCE DO SHOWROOMU

Celá ČR
24. 10. 2018 - 12:26

Popis

KDO JSME
Jsme rostoucí obchodní společnost zabývající se prodejem koupelnového vybavení a stavební chemie. Naším posláním je nabídka moderního zařízení a vybavení.
S našimi zákazníky budujeme dlouhodobé letité vztahy. Díky nám naši klienti žijí jednodušeji a dále se mohou věnovat svým rodinám a svému osobnímu a kariernímu rozvoji.
Proto naše vize spočívá v trvalé spolupráci s našimi klienty založené na důvěře, profesionalitě, jasné a otevřené komunikaci.

CO NABÍZÍME
Nabízíme vám pozici Prodejce do showroomu, ve které zejména komunikujete se zákazníky, tvoříte nabídky a vyřizujete objednávky. Je to práce, ve které se neustále zdokonalujete jak profesně, tak osobně. Ve které pracujete samostatně, ale ne sami, protože máte podporu zkušených kolegů, takže se vždy máte kam obrátit pro správná řešení či podněty.

CO BUDETE DĚLAT
Prodejní činnost v koupelnovém studiu – obklady, dlažby, sanita, stavební chemie
- osobní a telefonická komunikace se zákazníky (architekti, investoři, stavební firmy)
- prezentace produktů firmy
- hledání vhodného a atraktivního řešení pro klienta s cílem uspokojit jeho potřeby a uzavřít obchod
- aktivní oslovování stálých zákazníků s novými nabídkami

Administrativní práce
- tvorba nabídek
- vyřizování objednávek
- zpracování příjemek
- zadávání dat pro skladové hospodářství
- vedení pokladny
- zaznamenávání do databáze a údržba databáze zákazníků

KOHO HLEDÁME
Hledáme toho, komu dává smysl to, co děláme, jak to děláme a kam směřujeme, a chtějí se k nám připojit. Toho, kdo chce pracovat v oblasti, která je postavena na schopnosti usnadňovat cestu ostatním – ne žít na jejich úkor.
Ideální kandidát/ka, by měl/a splňovat tyto požadavky:

- praxe na obchodní pozici (přímá komunikace se zákazníky), a to nejlépe v designérské společnosti, koupelnovém studiu nebo společnosti zabývající se prodejem keramických obkladů, vodovodních baterií apod.
- schopnost pracovat bezchybně s daty, pečlivost, spolehlivost
- silné komunikační dovednosti
- nadšení pro obchodní činnost
- zodpovědnost za obchodní výsledky
- korektní přátelské vystupování
- schopnosti pracovat zcela samostatně souběžně na velkém množství úkolů
- časová flexibilita (občasná práce přesčas nebo nárazová práce)
- výhodou je nebát se řídit auto, oprávnění skupiny B
- výborná znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)
- ochota a radost z učení se novému
- min. středoškolské vzdělání

Rubikon je prostě ideální místo pro lidi, kteří už v životě něčeho dosáhli a chtějí se posunout dále. Nechtějí se nechat omezovat strukturou velké firmy nebo naopak omezenými možnostmi svého malého byznysu. Naopak se chtějí stát součástí něčeho většího, kde má ale každý svou svobodu, odpovědnost a podíl na společném koláči.

DÁLE NABÍZÍME
- práci na HPP
- podporu a porozumění při získávání nových znalostí
- možnost osobního růstu v oboru a postup ve společnosti
- práci v dynamickém kolektivu na adrese Voctářova 679, 198 00 Prahe 8 (blízko metra Palmovka)
- nástupní mzda 25.000 Kč čistého (složena z fixní mzdy a odměn), dále roční odměna a benefity

V případě Vašeho zájmu prosím proklikem na „Odpovědět“ zašlete Váš ŽIVOTOPIS a dále MOTIVAČNÍ DOPIS, kde prosím odpovězte na tyto otázky:

1) Důvod, proč Vás oslovila nabídka práce pro společnost Rubikon stavby, s.r.o.
2) Co můžete přinést na této pozici naší firmě

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní asistent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
KOHO HLEDÁME Hledáme toho, komu dává smysl to, co děláme, jak to děláme a kam směřujeme, a chtějí se k nám připojit. Toho, kdo chce pracovat v oblasti, která je postavena na schopnosti usnadňovat cestu ostatním – ne žít na jejich úkor. Ideální kandidát/ka, by měl/a splňovat tyto požadavky: - praxe na obchodní pozici (přímá komunikace se zákazníky), a to nejlépe v designérské společnosti, koupelnovém studiu nebo společnosti zabývající se prodejem keramických obkladů, vodovodních baterií apod. - schopnost pracovat bezchybně s daty, pečlivost, spolehlivost - silné komunikační dovednosti - nadšení pro obchodní činnost - zodpovědnost za obchodní výsledky - korektní přátelské vystupování - schopnosti pracovat zcela samostatně souběžně na velkém množství úkolů - časová flexibilita (občasná práce přesčas nebo nárazová práce) - výhodou je nebát se řídit auto, oprávnění skupiny B - výborná znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint) - ochota a radost z učení se novému - min. středoškolské vzdělání
Nabízíme
DÁLE NABÍZÍME - práci na HPP - podporu a porozumění při získávání nových znalostí - možnost osobního růstu v oboru a postup ve společnosti - práci v dynamickém kolektivu na adrese Voctářova 679, 198 00 Prahe 8 (blízko metra Palmovka) - nástupní mzda 25.000 Kč čistého (složena z fixní mzdy a odměn), dále roční odměna a benefity

Prodávající
Rubikon stavby s.r.o.