Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistentka manažera 26-35.000 Kč Praha 2 a Praha 4

Asistentka manažera 26-35.000 Kč Praha 2 a Praha 4

Praha
18. 12. 2017 - 15:11

Popis

Požadujeme:
• Dobré komunikační a organizační schopnosti, výbornou znalost ČJ
• SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru (obchodní akademie apod)
• Odolnost vůči stresu, pro-aktivní a pro-klientský přístup
• Praxe na obdobné pozici může být výhodou, ale není podmínkou
• Dobrá znalost cizího jazyka je výhodou, není to však podmínkou
• Dobrou znalost práce na PC (Word, Internet, Email, Excel, apod.) Schopnost psaní všemi 10 prsty na klávesnici.

Nabízíme:
• Nové pracovní zkušenosti a možnost růstu
• Práci blízko metra C, korektní pracovní podmínky
• Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu

Hlavní náplň práce:
• Kompletní zákaznický servis (nabídková agenda, objednávky, fakturace, atd.)
• Pravidelná komunikace s klienty, dodavateli, finančními úřady, pojišťovnami
• Aktivní spolupráce s vedením společnosti
• Zpracování administrativní agendy
• Spolupráce v oblasti marketingu
• Aktivní spolupráce a podpora prodeje
• Fakturace na zákazníky
• Příjem a odesílání poštovních zásilek

Místo pracoviště: Praha 2 nebo Praha 4
Typ pracovního poměru: HPP / VPP / nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici netelefonujte, nezadávejte jen "odpovědět" na tomto portálu, ale zašlete své aktuální foto a svůj životopis na jana(zavináč)ascalon.cz a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou se zajímáte. Odesláním emailu souhlasíte s poskytnutím a zpracováním Vašich osobních údajů společností ASCALON CZ, s.r.o. Souhlas se zpracováním osobních údajů můžete samozřejmě kdykoli písemně ukončit odesláním takového požadavku e-mailem na stejnou adresu.

Prosím, neklikejte na "odpovědět" zde na hyperinzerci, ale reagujte přímo na uvedný e-mail jana zavináč ascalon tečka cz..

Měsíční odměna je v tomto inzerátu uvedena jako naprosto orientační. Záleží především na Vašich výsledcích a schopnostech.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní asistent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
Požadujeme: • Dobré komunikační a organizační schopnosti, • SŠ vzdělání ekonomického směru • Odolnost vůči stresu, pro-aktivní a pro-klientský přístup • Praxe na obdobné pozici je výhodou, ale není podmínkou • Dobrou znalost práce na PC (Word, Internet, Email, Excel, apod.) Psaní všemi 10 prsty hmatovou metodou na klávesnici.
Nabízíme
Nabízíme: • Nové pracovní zkušenosti a možnost růstu ve skupině firem • Práci v širším centru Prahy blízko metra, korektní pracovní podmínky • Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu • Systém zaměstnaneckých výhod

Prodávající
ASCALON CZ - účetní firma