Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní referent pro oblast Praha a oblast západní Čechy

Obchodní referent pro oblast Praha a oblast západní Čechy

Praha
22. 2. 2017 - 14:05

Popis

Společnost Cormen s.r.o. hledá pracovníky na pozice
obchodní referent pro oblast Praha a oblast západní Čechy
Na pozici obchodního referenta budete zodpovědný/-á za dosažení osobních obchodních a prodejních cílů společnosti.

Pracovní náplň:
• zajišťovat kontakt a spolupráci s odběrateli
• provádět poradenství, školení a servis na prodávané produkty
• vyhledávat nové příležitosti prodeje
• spolupracovat s obchodním týmem při zajištění cílů společnosti
• řídit veškeré smlouvy a dohody se svými odběrateli

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní referent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
35000
Požadujeme
• min. 1 rok praxe s prodejem, nebo aplikací profesionálních čistících prostředků • velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost vyjednávání a analytické uvažování • příjemné vystupování, přesvědčivost, flexibilita • uživatelská znalost práce s PC (MS Office) • řidičský průkaz a ochota cestovat
Nabízíme
• zajímavou práci ve stabilní české společnosti • pružná pracovní doba • mzda 20-35 000,- • možnost dalšího rozvoje a profesního růstu v rámci firmy • notebook, mobilní telefon, služební auto i k soukromým účelům

Prodávající
Markéta Kočišová