Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Referent/ka obchodního oddělení

Referent/ka obchodního oddělení

Zlín
12. 5. 2017 - 09:37

Popis

Náplň práce
- udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy
- podpora zákazníků a řešení jejich potřeb
- aktivní komunikace s kolegy i z jiných oddělení firmy
- řešit související administrativu
- reportování denních a měsíčních aktivit

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní referent
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
- středoškolské vzdělání - aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy - samostatnost, odpovědnost, spolehlivost - běžnou znalost práce na PC na úrovni běžného uživatele - vlastní nápady, jak práci dělat lépe - nástup dle Vašich časových možností, lze začít, dle dohody, i IHNED
Nabízíme
- na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové - samozřejmostí je občerstvení na pracovišti - zázemí stabilní společnosti s regionálními pobočkami po celé ČR - přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených - možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení - velmi zajímavé mzdového ohodnocení - možnost velmi zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje - v případě aktivního zájmu raketový kariérní růst v rámci společnosti - nástup možný IHNED, nebo dle dohody

Prodávající
Denisa Kralikova