Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Oblastní ředitel/ka pro nově vznikající pobočku

Oblastní ředitel/ka pro nově vznikající pobočku

Praha
4. 2. 2016 - 09:27

V rámci expanze naší společnosti do Prahy právě probíhá konkurz na klíčového oblastního ředitele, který se bude spolupodílet na strategii a plánování oblasti a ocení nedirektivní vedení a nadstandardní férové finanční ohodnocení.

Náplň práce:
- péče o klientský kmen a jeho rozšiřování
- udržení vztahů s VIP partnery
- vedení obchodního teamu
- reprezentace uznávané značky

Kontaktujte mě a domluvme se společně na nezávazném informativním pohovoru, na kterém se poznáme více jako lidé, představím Vám sebe i naší společnost, zodpovím veškeré Vaše dotazy a následně společně vyhodnotíme, zda právě Vy můžete být novým oblastním ředitelem.

Těším se na viděnou!

Martin Kosa, Regionální ředitel

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní ředitel, manažer
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme pozitivní a zodpovědný přístup k práci, ochotu učit se novým dovednostem, ambici stát se uznávaným odborníkem a dbáme na nekompromisním dodržování etického kodexu. Zkušenosti z oboru a s vedením lidí budou pro Vás výhodou.
Nabízíme
Nabízíme ojedinělé kompletní prodejní know-how, díky kterému jsme se stali uznávanými odborníky v oboru. Zdarma Vám poskytneme propracovaný vzdělávací systém, díky kterému bude odborník i z Vás a dále nedirektivní vedení, zkušenosti, přímé smluvní vztahy s obchodními partnery, kariéru, která závisí na Vašem výkonu, nikoli na nadřízeném a nadstandardní a skutečně férové finanční ohodnocení.

Prodávající
Martin Kosa