Home Práce, zaměstnání Práce v ČR OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRODEJCE

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRODEJCE

Český Těšín
30. 10. 2015 - 06:18

Naše firma se zabývá prodejem elektronářadí, LED sortimentu, hraček a pod. Do svého týmu hledáme nového pracovníka na pozici obchodní zástupce - prodejce.

NÁPLŇ PRÁCE
- vybudovat, udržovat a rozvíjet novou prodejní síť spočívající na přímém prodeji.

POŽADUJEME
- čistý trestný rejstřík
- zaujetí pro obchodní činnost
- velice dobré komunikační schopnosti
- znalost prodejních technik
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME
- flexibilní pracovní dobu (plný úvazek)
- základní mzda + prémie z prodeje
- smlouva na dobu určitou s možnosti prodloužení

Práce v ČR (přihraniční pásmo) a v Żywcu (PL). Auto k dispizici.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- čistý trestný rejstřík - zaujetí pro obchodní činnost - velice dobré komunikační schopnosti - znalost prodejních technik - znalost práce na PC - řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
- flexibilní pracovní dobu (plný úvazek) - základní mzda + prémie z prodeje - smlouva na dobu určitou s možnosti prodloužení

Prodávající
Szpila