Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní manažer/ka 20-50 000 Kč/měsíčně

Obchodní manažer/ka 20-50 000 Kč/měsíčně

Moravskoslezský kraj
2. 11. 2015 - 13:32

Kariéra u společnosti EXTÉRIA, s.r.o., která patří k předním společnostem zajišťující komplexní služby v oblasti BOZP a PO v rámci celé ČR. Pro posílení našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici Obchodní zástupce v rámci pobočky v Opavě

Náplň práce:
aktivní práce s novými klienty
péče o stávající klienty
nabídka, prezentace zákonných služeb společnosti
zjišťování potřeb zákazníků
uzavírání obchodních smluv
kompletní zajištění obchodního případu
zpracování příslušné administrativy,
reporting pro vedení,
práce s informačním systémem

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání obchodního směru, zkušenosti a praxe v obchodní problematice min. 1 rok výhodou, zkušenosti s prodejem služeb výhodou, prezenční a organizační dovednosti, zájem o obchod a práci se zákazníkem, obchodní dovednosti, samostatnost a zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, kultivované vystupování a oblékání, základní znalost práce s PC MS Office, ŘP sk. B, aktivní řidič/ka podmínka přijetí.
Nabízíme
Práce v prosperující a stabilní společnosti, k dispozici obchodní asistentka, která zajišťuje kontakt s partnery, odborná školení v rámci Extéria Akademie, práce v přátelském kolektivu, možnost seberealizace a profesního rozvoje, manažerské odměny a benefity, nadstandartní příjmy z dosaženého obratu, kariérní růst.

Prodávající
Ondřej Zapletal