Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní poradce do kanceláře

Obchodní poradce do kanceláře

Královéhradecký kraj
5. 11. 2015 - 14:03

Hledám komunikativní,schopné kolegy do svého týmu s chutí pracovat, a učit se novým věcem.

Pracovní náplň:
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Zpracování finanční analýzy klienta za účelem nabídky portfolia produktů
Péče o klienty, poskytování následného servisu
Servis stávajících klientů

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Samostatnost, komunikativnost Minimálně SŠ vzdělání Pracovitost Trestní bezúhonnost
Nabízíme
Finanční podporu po dobu adaptace, provize + velmi výhodné paušály Komplexní zaškolovací systém Zázemí světové pojišťovny AXA 2 výplatní termíny provizí v měsíci Práci jako OSVČ Jasně nastavená kritéria pro postup v kariéře Motivační systém benefitů Marketingovou podporu Flexibilní pracovní dobu Zázemí kanceláře - práce na kanceláři

Prodávající
Dominika Klůzová