Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Energetický poradce a trenér týmu

Energetický poradce a trenér týmu

Brno
11. 11. 2015 - 13:59

Popis

Hledáme :

Cílevědomého uchazeče se zaujetím pro úspěšnou práci přinášející zisk, výborné komunikační a prezentační dovednosti. Obchodní myšlení a praxe jsou výhodou. Důkladné zaškolení.

Motivační finanční program pro Váš úspěšný start.

Náplň práce:
realizace sjednaných schůzek, plnění stanovených cílů.

Možnost kariérního růstu na pozici trenéra týmu.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Cílevědomého uchazeče se zaujetím pro úspěšnou práci přinášející zisk, výborné komunikační a prezentační dovednosti. Obchodní myšlení a praxe jsou výhodou. Důkladné zaškolení. Motivační finanční program pro Váš úspěšný start. Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na mailovou adresu: martina.repasi@ranger-cc.cz nebo volejte na: 603 855 478
Nabízíme
Motivační program pro nováčky kde získáte podporu až 30 000,- Kč

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Daniel Klust