Home Práce, zaměstnání Práce v ČR OBCHODNÍ MANAŽER/KA 20.000 - 50.000 Kč - EXTÉRIA

OBCHODNÍ MANAŽER/KA 20.000 - 50.000 Kč - EXTÉRIA

Beroun
4. 7. 2016 - 20:59

Společnost Extéria zabývající se problematikou Bezpečnosti práce a požární ochrany, hledá obchodního manažera či manažerku.

Náplň práce
• aktivní práce s novými klienty
• péče o stávající klienty
• nabídka, prezentace a prodej zákonných služeb BOZP a PO
• uzavírání obchodních spoluprací pro BOZP a PO
• kompletní zajištění obchodního případu
• zpracování příslušné administrativy (ve spolupráci s asistentkou)
• reporting pro vedení

NÁSTUP SRPEN/ZÁŘÍ

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
• SŠ/VŠ (vzdělání obchodního směru výhodou) • prezenční a organizační dovednosti • zájem o obchod a práci se zákazníkem • zkušenosti a praxe v obchodní problematice min. 1 rok výhodou • obchodní dovednosti, samostatnost a zodpovědnost • ochotu učit se novým věcem • kultivované vystupování a oblékání • základní znalost práce s PC • ŘP sk. B (podmínka přijetí) • ochota cestovat v rámci regionu Beroun
Nabízíme
• předem domluvené schůzky asistentkou • odborná školení pro oblast BOZP a PO • možnost seberealizace a kariérního růstu • nadstandartní provize a odměny • pružná pracovní doba • firemní automobil po zapracování Výhoda produktů Extéria = potřeba produktu je u klienta již vyvolána zákonnou povinností BOZP a PO.

Prodávající
Pavel Bláha