Home Práce, zaměstnání Práce v ČR obchodní zástupce pro ČR

obchodní zástupce pro ČR

Celá ČR
25. 5. 2017 - 09:35

Společnost zabývající se výrobou obalů, hledá obch. zástupce pro celou ČR.
-Požadujeme VŠ nebo SŠ s maturitou, komunikativní schopnosti, iniciativu, znalosti argumentace a obchodního vyjednávání v systému B2B, technické myšlení, praxi řidiče sk. B.
-Náplň práce: vyhledávání nových obch. příležitostí, vyhodnocování a iniciativní sledování, efektivní obchodní a marketingová činnost, technické poradenství a tvorba cen v prestižním podnikovém ERP.
-Výhody: odpovídající finanční ohodnocení, zázemí prosperující firmy, služební automobil.
-Zájemci zasílat životopis na e-mail lokart@lokart.cz

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme VŠ nebo SŠ s maturitou, komunikativní schopnosti, iniciativu, znalosti argumentace a obchodního vyjednávání v systému B2B, technické myšlení, praxi řidiče sk. B.
Nabízíme
Odpovídající finanční ohodnocení, zázemí prosperující firmy, služební automobil.

Prodávající
Adéla Vaculová