Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce pro prodej svařovacích strojů

Obchodní zástupce pro prodej svařovacích strojů

Brno
13. 3. 2018 - 14:34

Místo výkonu práce:
Brno + okolí

Náplň práce:
kontakt se stávajícími zákazníky
vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
zpracování poptávek, tvorba cenových nabídek, fakturace
příprava a předvedení strojů u zákazníků
zavádění svařovacích zařízení a aplikací do provozu
komunikace s dodavateli

Požadavky:
SŠ vzdělání technického typu
znalost ručního elektrického svařování výhodou
řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook
znalost anglického jazyka výhodou
orientace na zákazníka, dobré komunikační dovednosti, samostatnost
ochota učit se novým věcem
časová flexibilita

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti
práci na plný úvazek
zajímavé platové ohodnocení
úvodní zaškolení
nástup možný ihned

Kontakt:
ARC-H Welding s.r.o.
Jakub Máša
jakub.masa@archwelding.cz
+420 603 192 126

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SŠ vzdělání technického typu znalost ručního elektrického svařování výhodou řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook znalost anglického jazyka výhodou orientace na zákazníka, dobré komunikační dovednosti, samostatnost ochota učit se novým věcem časová flexibilita
Nabízíme
zázemí stabilní společnosti práci na plný úvazek zajímavé platové ohodnocení úvodní zaškolení nástup možný ihned

Prodávající
Jakub Máša