Home Práce, zaměstnání Práce v ČR OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Kladno
10. 8. 2018 - 14:21

HONDL GLOBAL SERVICES a.s. obchodní společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

NÁPLŇ PRÁCE:
- jednání se zákazníky a svěřenými obchodními partnery
- aktivní vyhledávání nových zákazníků v ČR
- plnění obchodních cílů firmy
- vedení obchodní agendy
- pravidelný průzkum a analýza svěřeného regionu

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání
- znalost obchodní činnosti, praxe v oboru výhodou
- dobré komunikační schopnosti
- reprezentativní vystupování, tah na bránu
- znalost práce na PC
- samostatnost, zodpovědnost, cílevědomost, týmový duch
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

NABÍZÍME:
- práci na HPP
- zajímavé platové ohodnocení
- provizní složku dle výkonu
- zázemí silné a stabilní společnosti
- firemní benefity a výhody
- práci v mladém dynamickém kolektivu

POKUD TĚ TATO POZICE ZAUJALA, POŠLI NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIÍ NA hofman@hgs.cz

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- SŠ vzdělání - znalost obchodní činnosti, praxe v oboru výhodou - dobré komunikační schopnosti - reprezentativní vystupování, tah na bránu - znalost práce na PC - samostatnost, zodpovědnost, cílevědomost, týmový duch - řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
Nabízíme

Prodávající
Petr hofman