14.11.2018 17:27   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Obchodní zástupce
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Obchodní zástupce
Místo výkonu práce
Odměna za práci
50 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Řidičské oprávnění skupiny B. SŠ vzdělání (maturita, výuční list). Flexibilitu, kreativitu, samostatnost, Komunikační dovednosti, zodpovědnost. Zkušenost v oblasti obchodu (není nutná). Čistý trestní rejstřík. Uživatelskou znalost práce s PC.
Nabízíme
Výdělek 40 000 – 60 000 Kč. Možnost fixního platu. Garance přidělení nových klientů. Perspektivu kariérního růstu. Bohatý systém benefitů (zdarma firemní akce i pobyty v zahraničí). Komplexní zaškolení, další rozvoj. Mladý kolektiv. Hrazené kanceláře. Zajímavé motivační akce.
Cena: Neuvedeno

Popis: Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici obchodní zástupce pro okres Břeclav, Hodonín, Kuřim

Náplň práce:

Správa přiděleného pojistného kmene.

Audit pojistných smluv u přidělených klientů.

Vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Komplexní péče o zákazníky, konzultace, obchodní prezentace, zpracovávání obchodních nabídek.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Miroslav Radil
Telefon: 777 485 719
Odkaz: www.benefitas.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
14610642
Počet zhlédnutí:
5 913x
Zhlédnutí detailu:
317x