Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce Benefit Investment a.s.

Obchodní zástupce Benefit Investment a.s.

Jihomoravský kraj
14. 11. 2018 - 19:55

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici obchodního zástupce pro okres Znojmo, Mikulov, Břeclav

Náplň práce -

Správa přiděleného pojistného kmene

Audit pojistných smluv u přidělených klientů

Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Komplexní péče o zákazníky, obchodní prezentace, zpracování obchodních nabídek

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
50000
Požadujeme
Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič SŠ vzdělání s maturitou Flexibilitu, kreativitu, samostatnost, komunikační dovednosti, zodpovědnost Zkušenost v oblasti obchodu (není nutná) Čistý trestní rejstřík Uživatelskou znalost práce s PC
Nabízíme
Výdělek 40 000 – 60 000 Kč Možnost fixního platu Garance přidělení nových klientů Kariérní růst Bohatý systém benefitů (zdarma firemní akce i pobyty v zahraničí) Komplexní zaškolení, další rozvoj Mladý kolektiv Hrazené kanceláře Zajímavé motivační akce

Prodávající
Lukáš Mačat