Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Plzeňský kraj
17. 6. 2019 - 07:26

Naše společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem specializovaných náhradních dílů pro automobilový průmysl a automobilové závody hledá:

Obchodní zástupce pro Česko-Německý, Česko-Rakouský, Česko-Polský, Slovensko-Polský a Slovensko-Maďarský trh.

Náplň práce:
Vyhledávání nových zákazníků a starost o ně.
Příprava podkladů pro podporu prodeje
Průzkum trhu a vyhledávání nových dílů pro zařazení do prodeje
Propagace naší Značky

Požadujeme:
Praxe min.5let jako „obchoďák“ nebo doložitelné výsledky v oboru
ŘP sk.B
Ochota cestovat
Schopnost komunikovat Německy nebo Polsky nebo Maďarsky (dle regionu působnosti)
Znalost práce na PC
Nutný základní rozhled v oblasti automotive i třeba jako koníček ( opravy, náhr.díly, závody, tuning apod.)
Komunikativnost, příjemné vystupování,
Pouze na ŽL

Nabízíme:
Práce z domova (home office) + cestování po zákaznících
Samostatná vlastní organizace času
Možnost služebního vozu, tel., PC nebo příspěvku (po zapracování a prvních výsledcích)
Provize z obchodních výsledků

Plat: 20.000-100.000,-/měs.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
100000
Požadujeme
v textu inzerátu
Nabízíme

Prodávající
Daniel