Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodník v kanceláři

Obchodník v kanceláři

Horní Suchá
19. 7. 2019 - 10:27

Firma Piga.cz, dynamicky se rozvíjející společnost hledá pracovníka na stanovisko OBCHODNÍKA v kanceláři.

NÁPLŇ PRÁCE:
- získávání nových obchodních kontaktů a udržování stávajících
- vyřizování e-mailů a telefonů zákazníků
- spolupráce s výrobou, dohled nad objednávkami
- kreativní řešení běžných problémů, vyřizování individuálních požadavků zákazníků, udržení dobrých obchodních vztahů
- podpora ostatních oddělení
- jednoduchá fakturace

NABÍZÍME:
- nástup možný IHNED !
- pracovní smlouva
- otevřenost a kreativitu, možnost realizovat vlastní iniciativy
- práce v mladém kolektivu pozitivních lidí
- práce ve kanceláři
- možnost osobního a interpersonálního rozvoje

POŽADAVKY:
- velmi dobrá organizace práce a samostatnost
- znalost práce na PC (MS Office, internet)
- schopnost řešit problematické situace
- schopnost analytického myšlení, kreativita, schopnost realizovat nové nápady
- vysoce rozvinuté inderpersonální a komunikační schopnosti
- znalost polštiny na komunikativní úrovni
- kladen důraz na zkušenosti na obdobné pozici

DODATEČNĚ:
- výhodou základní znalost grafických programů Adobe (Photoshop, Illustrator)

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
13350
Požadujeme
POŽADAVKY: - velmi dobrá organizace práce a samostatnost - znalost práce na PC (MS Office, internet) - schopnost řešit problematické situace - schopnost analytického myšlení, kreativita, schopnost realizovat nové nápady - vysoce rozvinuté inderpersonální a komunikační schopnosti - znalost polštiny na komunikativní úrovni - kladen důraz na zkušenosti na obdobné pozici
Nabízíme
NABÍZÍME: - nástup možný IHNED ! - pracovní smlouva - otevřenost a kreativitu, možnost realizovat vlastní iniciativy - práce v mladém kolektivu pozitivních lidí - práce ve kanceláři - možnost osobního a interpersonálního rozvoje

Prodávající
Waldemar Juroszek