Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce Brno

Obchodní zástupce Brno

Brno
10. 9. 2020 - 13:09

Hledáme proaktivního obchodníka, který nám pomůže s akvizicí. Vaší hlavní pracovní náplní bude aktivní vyhledávání nových klientů, zaměřených na oblast fitness. Budete zákazníkům partnerem, který neprodává pouze členství v klubu, ale prémiovou službu s vysokou přidanou hodnotou. Můžete se těšit na perspektivní práci ve stabilní a stále se rozvíjející firmě, která stala v Brně jednou z nejlepších.

Náplň práce
- aktivní vyhledávání a přivádění nových klientů
- rozvíjení prodeje ve svěřeném regionu – Brno,Brno -venkov
- budování vztahů se zákazníky
- příprava nabídek ve spolupráci s manažerem, smluv a prezentace společnosti

Typ pracovního poměru: Práce na částečný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- komunikační a prezentační schopnosti - spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost - pozitivní a aktivní přístup - orientace na výsledek - dobrý písemný projev - řidičský průkaz skupiny B Výhody - znalosti z oblasti fitness - zkušenost s obchodní agendou
Nabízíme
- práce možná z domova - zajímavé finanční ohodnocení – neexistuje strop - možnost seberealizace – odborný a profesní růst - práce ve stále se rozvíjející firmě - moderní pracovní prostředí - příjemná a přátelská společnost, rodinná atmosféra - možnosti využití služeb klubu

Prodávající
Zdeněk Treblík