Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Nabídka práce či privýdělku z pohodlí domova

Nabídka práce či privýdělku z pohodlí domova

Pardubický kraj
12. 1. 2021 - 09:15

Popis

Společnost GLOBAL3000 hledá nové kolegy do týmu.
■ Baví tě inzerovat?
■ Máš obchodního ducha?
■ Rád komunikuješ s lidmi přes internet nebo mobil?
■ Nedělá ti problém nabízet kvalitní české produkty?

CO JE POTŘEBA K TÉTO PRÁCI?
● Stačí vám jen vlastní PC/notebook, mobil a připojení k internetu.
●Chuť učit se novým věcem.
●A hlavně mít nadšení a trpělivost do této práce:-)

NÁPLŇ PRÁCE:
►Inzerovat a prodávat produkty naší firmy Global3000.
►Vyřizovat registrace nových členů.
►Komunikovat se zákazníky a svými členy obchodního týmu.

VÝHODY TÉTO PRÁCE
■Práci vykonáváte z pohodlí domova, nebo odkuďkoli chcete
■Nemusíte nikam dojíždět nebo docházet
■ Vše vás naučíme zdarma a vždy budete mít svého mentora, který vás podpoří a poradí
■ Není potřeba žádné velké investice
DALŠÍ VÝHODY
-Jde to i bez nutnosti prodeje!!!
-Lukrativní provizní systém
-Vše funguje formou načítaciho systému, takže stoupáte podle svého obratu a obratu skupiny a nikdy neklesnete dolů !
-Provize 26% + další provize z tvoření sítě samospotřebitelů.
-Akce, dárečky, katalogy atd.
- Bez podmínek a povinných nákupů.
-Nemusíte objednávat každý měsíc !
REGISTRACE:
Cena startovacího registračního balíčku je 250,- Kč.
V registračním balíčku obdržíte katalog Klubu Global 3000,
katalog cukrovinek, projekt Klubu Global 3000, další veškeré potřebné informace o spolupráci. Přihlášku s PINem (Vaším členským číslem) a na vyzkoušení vzorky nápojů.
Cenu za registrační balíček 250 Kč +poštovné 50 Kč je nutné uhradit předem na účet
!!!LÍBÍ SE TI TATO NABÍDKA NAPIŠ MI!!!

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
15000
Požadujeme
● Stačí vám jen vlastní PC/notebook, mobil a připojení k internetu. Výhoda mít účet na facebooku. ●Chuť učit se novým věcem. ●A hlavně mít nadšení a trpělivost do této práce:-)
Nabízíme
Neomezené výdělky.

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Nikola Cichon