21.07.2019 10:44   |  Poptávka / Koupím   |  Práce v ČR   |   Zdravotnictví, farmacie a sociální péče   |   Oftalmolog
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Profese
Administrativní pracovník
Místo výkonu práce
Hradec Králové
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Cena: Neuvedeno

Popis: Hledám práci v Hradci Králové na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Z brigád mám zkušenosti s prací s lidmi, vedení lidí, komunikace s lidmi - přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování, vyřizování dotazů a stížností. Dále vyskladňování zboží, práce s pokladními systémy. V současném zaměstnání mám zkušenost s administrativou, kde mám dohled na 12 agend - vedení agendy doktorského studia, organizace a zápisy z vědeckých a oborových rad, grantové komise, sběr a kontrolu dat pro RIV, organizaci habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem, vedení agendy patentů, roční podklady o vědě a výzkumu pro ČSÚ, které spadají pod vědu a výzkum. Dále evidence odchozí a příchozí korespondence, denní komunikace s pracovníky fakulty ale i mimo ní, vyřizování emailové pošty přes systém GroupWise.
Mými výhodami jsou komunikativnost, spolehlivost, dochvilnost, klidná povaha, flexibilita, příjemné vystupování,odolnost vůči stresu, organizační schopnosti, zodpovědnost, loajalita, diskrétnost, trpělivost, pečlivost. Znalost práce s MS Office (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, Outlook), MS Windows XP/Vista/7,8,10, Internet, rýsování v SolidEdge. Mluvím anglicky na mírně pokročilé úrovni.
Jsem ochotna vzdělávat se a získávat nové pracovní zkušenosti. Věřím že mé vzdělání jsou dostatečnou zárukou, že budu pro Vaši společnost přínosem.
Pokud Vás moje žádost o zaměstnání oslovila, ráda Vám doplním další potřebné informace na osobním pohovoru. Těším se na Vaši odpověď. Děkuji za každou nabídku. Nutně spěchám.

Tel.
725099343

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Votrubova
Telefon: 725 099 343

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14561002
Počet zhlédnutí:
102 448x
Zhlédnutí detailu:
421x