Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obsluha CNC a NC strojů

Obsluha CNC a NC strojů

Královéhradecký kraj
28. 11. 2017 - 12:13

Chcete pracovat ve firmě, kde ocení vaši šikovnost a preciznost? Pro našeho klienta, zavedenou firmu v Hradci králové hledáme zručného pracovníka na pozici Obsluha CNC a NC strojů

Co vás čeká:
Obsluha a výroba na číslicové řízeném stroji
Nastavování stroje
Dvousměnný provoz

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor CNC strojů
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
27000
Požadujeme
Minimálně vyučení v oboru, nejlépe strojírenském Praxe v obsluze CNC strojů Samostatnost, pečlivost Fyzickou zdatnost
Nabízíme
Hrubou mzdu od 25 000,- Kč, po zkušební době až 27 000,- Kč Možnost zaškolení, příspěvek na stravování Možnost podílet se svou prací na dalším rozvoji firmy Velmi přátelské a vstřícné jednání

Prodávající
Veronika Zimová