Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátor CNC frézovacích center a soustruhů

Operátor CNC frézovacích center a soustruhů

Semily
28. 11. 2017 - 13:36

Firma CHARVÁT AXL, a.s. (výrobce technicky náročných hydraulických válců a leteckých podvozků) přijme 4 operátory CNC frézovacích center a CNC soustruhů!

Náplň práce:
- práce na výrobních zařízeních dle dokumentace a technologie,
- provádění kontrolních a jiných činností stanovených systémem řízení jakosti, příslušnými
technickými a organizačními normami,
- jedná se o dvousměnný provoz bez nočních směn.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj životopis na adresu:
janovskal@charvat-axl.cz!
Bližší informace u Petry Janovské na tel. čísle +420737227273.

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor CNC strojů
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
- vyučení ve strojírenském oboru, - požadovaná praxe: 3 roky, - orientace v technické dokumentaci, - samostatnost, - odpovědnost, - spolehlivost, - přesnost, - předpoklady i pro práci s hmotnostně těžšími výrobky.
Nabízíme
- zázemí stabilní české společnosti, - seriozní jednání, - náborový příspěvek - a další firemní benefity.

Zavřít Zavřít
Kupující
Petra Janovská