Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Brigáda 130,-/h - Operátor zpracování zboží

Brigáda 130,-/h - Operátor zpracování zboží

Plzeň
19. 1. 2021 - 22:02

Nabízím stabilní práci na hlavní úvazek, tak i jako sezónní brigádu v Plzni.

Náplň: vybalení, kontrola a příprava k expedici vrácených zásilek s textilním zbožím a drobnou elektronikou.

Více informací na tel.: 720240950, nebo email: personalni@cehia-pa.cz

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor výroby
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
19800
Požadujeme
spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek a dobrý zdravotní stav umožňující práci ve stoje Důležitá je také schopnost naučit se cca. 60 německých slov (barvy, oblečení)
Nabízíme
Dobré platové ohodnocení Bonusy za výkon Možnost přesčasů

Vhodné i pro

Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Základní údaje

Oblast inzerce
Plzeň
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
61679732427003763754

Prodávající
Jaromír Nejedlý