Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátor deskového plotru

Operátor deskového plotru

Hlavní město Praha
5. 3. 2020 - 10:30

Baví Vás různorodá, tvořivá práce a jste technický typ? Pojďte se bez váhání přidat k nám! Do našeho týmu hledáme kolegu na obsluhu deskového plotru.

Jaká bude Vaše náplň práce?
- obsluha deskového plotru
- pomoc při kompletacích zakázek
- provádění mezioperačních kontrol
- ostatní práce dle potřeb – úklid pracoviště apod.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel 607 206 397 nebo emailem hr@dakacom.cz

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor výroby
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
- čistý RT - spolehlivost, zodpovědnost - samostatnost, přesnost - alespoň základní znalost čtení v technické, projektové dokumentaci - praxi vítáme, není však podmínkou - fyzickou zdatnost
Nabízíme
- pravidelný měsíční příjem 30 000 Kč + odměny - práci na HPP, možnost pracovat i na ŽL, smlouva na dobu neurčitou ihned po nástupu - zaměstnanecké benefity – vstupenky na různé akce, placené přesčasy, zaměstnanecké slevy na tisk - zaučování, školení a práci s nejmodernějšími technologiemi - stabilní zázemí a jistotu výdělku - práci v přátelském kolektivu a příjemném prostředí - různorodou práci - jídelnu přímo v budově (obědové menu okolo 90 Kč)

Prodávající
Eliška Nechvátalová