Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Správce rodinné farmy / velkostatku

Správce rodinné farmy / velkostatku

Hlohovice
24. 10. 2019 - 19:11

Středně velká rodinná farma - velkostatek - zaměřená jak na rostlinnou, tak na živočišnou výrobu - pastevní chov masného skotu - hledá muže se vztahem k zemědělství.

Náplň práce:
- obsluha traktoru a jiné zemědělské techniky v rostlinné výrobě, vč. žní (dle Vašich zkušeností)
- práce se zvířaty - pomoc s telením (leden-březen; podestýlka a krmení - vše strojově), manipulace při veter. úkonech, apod.
- práce kolem pastevního areálu - oprava a podsekávání ohrad, údržba zeleně
- drobné stavební a údržbářské práce
- dozor nad provozem areálu - topení, apod.

V případě zájmu Vás zveme na osobní schůzku k nám na velkostatek - uvidíte, jak to u nás chodí, budete si moci prohlédnout ubytování a také odpovíme na vše, co Vás na pracovní pozici či benefitech zajímá. Těšíme se na Vás.

Obor činnosti
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Konkrétní profese
Ošetřovatel, chovatel zvířat
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
- ŘP sk. B, T nutností - pracovitost - spolehlivost - samostatnost - zájem a vztah ke zvířatům a přírodě
Nabízíme
- práce na plný i částečný úvazek - možnost ubytování přímo na farmě (vybavený byt 2/3+kk) - rodinní příslušníci vítáni :) - po dohodě možnost práce - výdělku - i pro rodinné příslušníky - seriózní jednání - profesionální přístup - zajímavé platové podmínky dle dosažených zkušeností až 30 000 Kč hrubého vč. zaměstnaneckých benefitů

Vhodné i pro

Důchodce

Prodávající
Eva Dostálová