Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Zaměstnání - dojič/ka

Zaměstnání - dojič/ka

Plzeňský kraj
30. 12. 2020 - 10:55

Obchodní družstvo Soběšice (u Sušice) přijme pracovníka do živočišné výroby dojič/ka holštýnského skotu
Náplň práce: dojení ve 3 směnné provozu (2dny - 12 hod, 2dny – noční 6 hod, 2dny – volno) cca 650 ks dojnic v moderní dojírně DELAVAL a nahánění zvířat
Požadujeme: spolehlivost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, samostatnost, kladný vztah ke zvířatům
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, naturálie, příplatek za nemarodění,
Průměrná hrubá mzda: 31 000,- Kč
Kontakt: ředitel Ing. Trnka 602 128 542, zootechnik p. Blatský 602 408 447
Pro páry možnost ubytování

Obor činnosti
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Konkrétní profese
Ošetřovatel, chovatel zvířat
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
31000
Požadujeme
spolehlivost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, samostatnost, kladný vztah ke zvířatům
Nabízíme
5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, naturálie, příplatek za nemarodění

Prodávající
Blatský Luboš