Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Pracovnice v sociálních službách - Ošetřivatelka

20.10.2017 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Ošetřovatel
Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiZdravotnictví, farmacie a sociální péče
ProfeseOšetřovatel
Místo výkonu prácePraha
Odměna za práci19 500 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánízákladní

Požadujeme: - hledáme člověka, pro kterého je tato práce určitým posláním
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- zodpovědný přístup k práci, schopnost jednat s různými typy klientů, psychická odolnost
- spolehlivost a samostatnost, týmová práce
- práce na PC
- praxe s cílovou skupinou výhodou

Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v novém a nadstandartním prostředí na okraji Prahy
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- možnost rozvíjet službu, realizaci vlastních nápadů
- péči o osobní a kvalifikační růst, vzdělávání
- mzdu a odměny odpovídající výkonu a pracovní pozic
- možnost ubytování mezi směnami

Popis:

Práce v přátelském kolektivu a příjemném prostředí. Zajímavé platové ohodnocení 17.500 - 19.500,-Kč čistého. Pro více informací volejte kontaktní osobu. Těšíme se na spolupráci

Náplň práce:

poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením

- zajištěné pomoci a podpory při běžných denních činnostech

- posilování soběstačnosti a sebeúcty

- poskytování pomoci v realizaci aktivit vycházejících ze zájmů a dovedností obyvatel

- podpora základních sociálních a společenských kontaktů (s rodinami, ostatními obyvateli a dalšímu lidmi mimo domov seniorů)

- individuální plánování a vedení další dokumentace

- provádění volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy, zabezpečování zájmové a kulturní činnosti

Oblast inzerce:

Praha

Číslo inzerátu:

12560214

Počet zhlédnutí:

173 766x

Zhlédnutí detailu:

769x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 043 787 inzerátů