Pekařka, pekař

04.12. 19:17 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Pekař
Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiPotravinářství
ProfesePekař
Místo výkonu práceLichoceves
Odměna za práci25 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánívýuční list

Požadujeme: Požadujeme naprostou spolehlivost, dodržování receptur a výrobních postupů (např. nepovedené anebo spálené se nesmí dostat k zákazníkovi-pokud u nás ale pracujete, škody nikdy neplatíte).

Nabízíme: V případě stabilního závazku možnost užívání firemního auta na dojíždění zdarma. Provozovna Lichoceves.

Popis:

Popis pracovní pozice

Samostatná práce. Jednosměnný provoz. Původní receptury. Děláme kvalitu, ne kvantitu. Pečeme pro vlastní prodejny. Dlouhodobá práce u stabilní firmy, dobře placená

Inzerent:Tomáš Vyroubal
Telefon:732 153 876

Oblast inzerce:

Praha - západ

Číslo inzerátu:

14652156

Počet zhlédnutí:

24 187x

Zhlédnutí detailu:

42x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 102 inzerátů