Home Práce, zaměstnání Práce v ČR HR koordinátor České Budějovice- Práce která tě bude bavit!

HR koordinátor České Budějovice- Práce která tě bude bavit!

České Budějovice
11. 10. 2017 - 08:57

Popis

HR Koordinátor/ka

Pracovní náplň
Stále rosteme, máme nové a nové nápady, baví nás to. Přidej se do našeho týmu na pozici HR Koordinátor/ka.

Co tě bude u nás čekat?

- Hlavně prima lidi
- Podpora celé společnosti
- Spousta zajímavé práce, která nebude úplně lehká, ale bude znamenat velkou výzvu
- Zodpovědnost za přidělený projekt ( Vyhledávání lidí, docházka, fakturace)
- Nábor lidí do slévárenského prostředí
- Komunikace s vedením společnosti, plánování
- Samorealizace

Jak si tě představujeme?
- Toužíš po svém i firemním úspěchu
- Dokážeš rychle reagovat, sám/sama se rychle rozhodnou
- Máš zkušenosti s vedením týmu lidí
- Chceš pracovat na něčem úplně novém
- Kompletní samostatnost

Nabízíme:
-pružná pracovní doba-jednosměnný provoz
-nástupní mzda 18.000,- Kč +prémie
-hlavní pracovní poměr
-služební telefon atd.

Nadchla tě tato pozice?
Volej nebo piš na 773 220 427 schieh@bohemiaworks.cz

Petr Schieh
CEO

Obor činnosti
Personalistika a lidské zdroje
Konkrétní profese
Personalista
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
18000
Požadujeme
- Toužíš po svém i firemním úspěchu - Dokážeš rychle reagovat, sám/sama se rychle rozhodnou - Máš zkušenosti s vedením týmu lidí - Chceš pracovat na něčem úplně novém - Kompletní samostatnost
Nabízíme
-pružná pracovní doba-jednosměnný provoz -nástupní mzda 18.000,- Kč +prémie -hlavní pracovní poměr -služební telefon atd.

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Zuzana Masopustová