Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Specialista plánování výroby (od 27.000 Kč)

Specialista plánování výroby (od 27.000 Kč)

Olomoucký kraj
7. 4. 2016 - 12:54

Toužíte po kariéře v mezinárodní společnosti a ve výrobě jste jako doma? Máte zkušenosti s plánováním výroby a vynikáte pokročilou znalostí angličtiny? Společnost v Prostějově přijme Specialistu plánování výroby! Zašlete nám životopis a místo může být Vaše!

Náplň práce:

- zodpovědnost za plánování výroby dle přidělených zakázek
- dodržování termínů, řešení případných problému a reklamací
- částečná komunikace se zákazníkem
- tvorba reportů

Požadujeme:

- SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření
- pokročilou znalost AJ slovem i písmem
- zkušenosti s plánováním výroby

Nabízíme:

- kariéra v nadnárodní společnosti se sídlem v Prostějově
- moderní prostředí a přátelský kolektiv
- využití cizího jazyka a možností dále se vzdělávat
- zajímavá finanční odměna za pracovní výkon
- příspěvky na stravování a volný čas
- práce na HPP
- nástup možný ihned

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Plánovač výroby
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Nabízíme

Zavřít Zavřít
Kupující
Lucie Borůvková