Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchod Prodavač it, nebo servisní technik,

Obchod Prodavač it, nebo servisní technik,

Praha
9. 10. 2016 - 21:36
25 000 Kč

Popis

Přijmu pracovníky na pracovní pozice:

1:Prodavač IT techniky pro obchod s počítačema

2:Servisní technik

3:brigádník plnění webu-testování

1: Prodavač it techniky pro obchod s počítačema. obchodník - reklamační technik - skladník. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 30000 kč. Poznámka: aktivní prodej stávajícím zákazníkům, vyhledávání nových obchod. příležitostí,odpovídání na technické dotazy a připomínky zákazníků, vychystávání, naskladnění a výdej zboží, prac. doba 9-18 hod, vzdělání SŠ s maturitou (výhodou IT zaměření nebo obchod), spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, samostatnost, dobré komunikační dovednosti a obchodní duch, orientace na zákazníka, příjemné vystupování, výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky, znalost systému POHODA a anglického jazyka je výhodou zaměstnanecké slevy. Fixní pracovní doba Po-Pá (9-18),
Nástup IHNED

CV a foto zasílejte na mkadecka@seznam.cz nebo volejte na tel. 608 114 157

2: Servisní technik
Náplň práce:
Pájení / odpájení v elektronice
Testování komponent (RAM, HDD, Mechaniky, Desky, VGA)
Repase použitých PC sestav a notebooků (příprava na prodej)
Testování a repase síťových prvků, herních konzolí a příslušenství

Požadujeme:
Praktické zkušenosti = PRAXE V OBORU!
Manuální zručnost (pájení / odpájení)
Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost
Velmi dobrou znalost hardwaru, aktivní sledování novinek
Zájem o obor
Znalost systému POHODA a anglického jazyka je výhodou

Nabízíme:
Plat až 25000,- čistého + mimořádné ohodnocení, (motivační a bonusové složky platu), v závislosti na kvalitě a produktivitě práce
Zaměstnanecké slevy
Fixní pracovní doba Po-Pá (9-18),

CV zasílejte na mkadecka@seznam.cz nebo volejte na tel. 608 114 157

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Informatika, počítače
Konkrétní profese
Jiné IT profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
SŠ vzdělání • znalost AJ výhodou • min.1 rok praxe na obdobné pozici • silný obchodní duch • velmi dobrou orientaci v HW • zájem o obor, aktivní sledování novinek • přátelské vystupování, komunikativnost • asertivitu, odolnost vůči stresu • smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pečlivost • zaměření na cíle a výsledky • nekuřák.
Nabízíme
zajímavou práci• možnost získávání cenných zkušeností a praxe • prostor k uplatnění svých nápadů a znalostí • platové ohodnocení 18.000-30.000 Kč • mimořádné prémie.

Prodávající
Miroslav Kadečka