Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce - francouzská gastronomie

Obchodní zástupce - francouzská gastronomie

Praha
26. 1. 2018 - 10:44

Společnost působící 10 let v dynamické oblasti, zabývající se dovozem výrobků francouzské gastronomie se specializací na sušené uzeniny a farmářské produkty hledá obchodního zástupce/obchodní zástupkyni se zájmem o gastronomii.

Popis pracovní pozice:

• každodenní správa a příprava objednávek na skladu a jejich rozvoz klientům do sýráren, vinoték, baru a dalších specializovaných obchůdků v rámci Prahy
• organizace účasti na nejrůznějších příjemných akcích určených široké veřejnosti/profesionálům konaných v Praze i po celé České republice
• vedení týmu spolupracovníků a kuchařů na těchto akcích
• vyhledávání nových zákazníků
• organizace degustačních dní
• tvorba marketingových nástrojů
• příprava faktur, administrativní práce, týdenní a měsíční reporting.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Jiné profese v oboru gastro
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
• spolehlivost, disciplínu a efektivitu v práci • smysl pro kontakt a komunikaci s lidmi, příjemné vystupování • samostatnost • zkušenost v oblasti gastronomie nebo prodeje výhodou nikoli nezbytností • řidičský průkaz sk.B bezpodmínečně nutný • český jazyk (rodilý mluvčí podmínkou), dobrá znalost anglického nebo francouzského jazyka • dokonalá znalost nástrojů Microsoft Office
Nabízíme
pevnou mzdu 30 000,-Kč hrubého + provize + mobilní telefon, služební vozidlo, počítač + prémie + motivační složky Nástup na HPP od 1.3.2018

Prodávající
Very good saucisson, s.r.o.