Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodník junior

Obchodník junior

Jihomoravský kraj
2. 2. 2018 - 10:31

Popis

Baví Tě práce s lidmi...?
Zajímá Tě manažerská kariéra..?
Máš svoje vize a cíle..?

Náplň práce:
- Péče o klienty nové i stávající
- Pomoc klientům při řešení pojistných událostí
- Informování klientů o aktuálním stavu jejich pojištění
- Návrh optimálních řešení pro klienty na základě jejich potřeb a požadavků

V žádném případě nebudete zvonit po cizích domech a bytech!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis a my Vás pozveme na výběrové řízení, kde Vám sdělíme podrobnější informace.

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Pojišťovací poradce, zprostředkovatel
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
- Minimálně střední vzdělání s maturitou - Bezúhonnost - Uživatelskou znalost práce na PC - Pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti - Příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnou a poctivou práci - Praxe v pojišťovnictví není podmínkou!
Nabízíme
- Smysluplnou práci - Přátelské prostředí - Profesionální pomoc zkušených a energických manažerů - Vzdělávání zdarma - Zázemí a materiální podporu společnosti volnou pracovní dobu, příp. možnost práce při studiu - Nadstandardní finanční ohodnocení za poctivě odvedenou práci - Zajímavý kariérový postup - Fixní mzdu až po dobu 2 let + provize dle výkonu

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Lenka Pecková