27.03.2019 07:40   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Pokladní v obchodě
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Pokladní v obchodě
Místo výkonu práce
Min. dosažené vzdělání
základní
Požadujeme
Hledáme usměvavou prodavačku nebo prodavače do prodejny sýrů na Praze 1. Práce je vhodná pro kohokoliv (například i studenty, mamky na mateřské, důchodce apod.).
Nabízíme
Nabízíme dohodu o provedení práce či práci na živnostenský list a vyplácení peněz dle dohody, například týdně, v případě potřeby. Pracovní doba denně od 13:00 hodin do cca 21:00. Mzda 100 Kč / hodina čistého + dýška. Jedná se o obchod v centru Prahy a turisté často nechávají vysoké částky jako dýško. Jednoduchá práce v pěkném obchodě na zajímavé adrese. Nástup od 1.4.2019.
Cena: Neuvedeno

Popis: Hledáme usměvavou prodavačku nebo prodavače do prodejny sýrů na Praze 1. Práce je vhodná pro kohokoliv (například i studenty, mamky na mateřské, důchodce apod.). Nabízíme dohodu o provedení práce či práci na živnostenský list a vyplácení peněz dle dohody, například týdně, v případě potřeby. Pracovní doba denně od 13:00 hodin do cca 21:00. Mzda 100 Kč / hodina čistého + dýška. Jedná se o obchod v centru Prahy a turisté často nechávají vysoké částky jako dýško. Jednoduchá práce v pěkném obchodě na zajímavé adrese. Nástup od 1.4.2019.

sipka dolu

Vhodné i pro

důchodce
maminky na mateřské
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Zdeněk Wertheim
Telefon: 608 300 015

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14838379
Počet zhlédnutí:
317x
Zhlédnutí detailu:
15x