Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pomocná síla do kuchyně - obsluha myčky Hostinné

Pomocná síla do kuchyně - obsluha myčky Hostinné

Hostinné
24. 4. 2017 - 12:24

Popis

Hledáme pomocnou sílu do kuchyně - obsluha myčky.
Stabilní zaměstnání ve velkokapacitní výrobně pokrmů zaměřené na rozvoz obědů v Hostinném.

Pracovní doba od 11:30 do cca 20:30.
Náplň práce: obsluha myčky na jídlonosiče.

IDEÁLNÍ NAPŘ. PRO MANŽELSKÝ PÁR.
Vhodné i jako dlouhodobá brigáda nebo přivýdělek pro důchodce.
Očekáváme: spolehlivost, pečlivost a pozitivní přístup k práci.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Pomocná síla do kuchyně
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
10500
Požadujeme
Spolehlivost, pečlivost a pozitivní přístup k práci
Nabízíme
Stabilní zaměstnání Mzda cca 10500,- ČISTÉHO/měs.

Vhodné i pro

Důchodce
Zdravotně postižené

Prodávající
vozimeobedy.cz