Doručovatel/ka listovní - Rudná u Prahy - Česká pošta,s.p.

Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiDoprava, logistika, zásobování
ProfesePracovník poštovního provozu
Místo výkonu práceRudná
Min. dosažené vzdělánívýuční list

Požadujeme: Čistý trestní rejstřík, fyzickou zdatnost, při zájmu o motorizované doručování ŘP sk. B.

Nabízíme: Jsme sehraný tým – vše potřebné Vás naučíme.
Díky 37,5hodinové týdenní pracovní době Vám zbyde čas i pro Vás (ranní směna, pondělí – pátek, volné víkendy a svátky).
Volno si užijete i o 5týdenní dovolené.
Máme pro Vás i další benefity (stravenky, příspěvky na rekreaci a rehabilitaci, možnost ubytování ve firemních rekreačních zařízeních atd.).
Už po roce práce u nás dostanete smlouvu na dobu neurčitou nebo s námi můžete spolupracovat formou brigády na dohodu o provedení práce.
Většinu práce můžete strávit na čerstvém vzduchu.

Doručovatel listovní pěší střídač - nástupní mzda 18 470,-Kč, možnost navýšení na 20 760,-Kč.

Doručovatel listovní motorizovaný - nástupní mzda 18 040,-Kč, možnost navýšení na 20 700,-Kč.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU PIŠTE NA E-MAIL korbelova.petra@cpost.cz NEBO VOLEJTE NA TEL. 777 879 115.

Popis:

STABILIZAČNÍ PŘÍPLATEK - V případě, že nastoupíte na pozici Doručovatele listovního do 30.4.2018 a setrváte zde alespoň 5 měsíců, obdržíte stabilizační příplatek ve výši 15 000,-Kč!

Náplň práce:

Budete doručovat psaní, tiskoviny nebo balíčky. Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. Doručovat budete pěšky nebo služebním vozem.

Inzerent:Česká pošta, s.p.
Telefon:800 223 000

Oblast inzerce:

Praha - západ

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13694001

Počet zhlédnutí:

28 730x

Zhlédnutí detailu:

370x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 852 inzerátů