Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Řidič motorových vozidel do 7,5 t - Rudná u Prahy

Řidič motorových vozidel do 7,5 t - Rudná u Prahy

Rudná
14. 4. 2018 - 14:39

Popis

Náplň práce:

Nakládka a rozvoz zásilek na obslužné pošty, svoz zásilek od hromadných podavatelů, svoz podaných zásilek z obslužných pošt.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU PIŠTE NA E-MAIL korbelova.petra@cpost.cz NEBO VOLEJTE NA TEL. 777 879 115.

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Pracovník poštovního provozu
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. C, aktivní přístup, flexibilitu, zodpovědnost, další požadavky Vám upřesní přímý nadřízený.
Nabízíme
Pracovní dobu 37,5h/týden, dělenou směnu (ranní + odpolední), 5 týdnů dovolené, stravenky aj. benefity, práci na dobu určitou na 1 rok, poté již dobu neurčitou, zázemí velké, dynamicky se rozvíjející společnosti, nástup možný ihned.

Prodávající
Česká pošta, s.p.