Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Kurýr pro rozvoz balíků - Rudná u Prahy - Česká pošta,s.p.

Kurýr pro rozvoz balíků - Rudná u Prahy - Česká pošta,s.p.

Rudná
14. 4. 2018 - 14:48

Popis

Náplň práce:

Příprava a nakládka zásilek, převzetí dokladů.
V oblasti Prahy 5 a 6 doručování zásilek do firem a domácností služebním vozem do 3,5 t v ranních a odpoledních směnách.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU PIŠTE NA E-MAIL korbelova.petra@cpost.cz NEBO VOLEJTE NA TEL. 777 879 115.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Pracovník poštovního provozu
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
ŘP skupiny B, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav - manipulace s balíkovými zásilkami.
Nabízíme
Pracovní poměr na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou. Díky 37,5hodinové týdenní pracovní době Vám zbyde čas i pro Vás. Volno si užijete i o 5týdenní dovolené. Máme pro Vás i další benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvky na dovolenou, sportovní a kulturní akce aj.).

Prodávající
Česká pošta, s.p.