Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Doručovatel listovní pěší/moto - Praha 6

Doručovatel listovní pěší/moto - Praha 6

Rudná
14. 4. 2018 - 14:54

Popis

STABILIZAČNÍ PŘÍPLATEK

V případě, že nastoupíte na pozici Doručovatele listovního do 30.4.2018 a setrváte zde alespoň 5 měsíců, obdržíte stabilizační příplatek ve výši 15 000,-Kč!

Náplň práce:

Budete doručovat psaní, tiskoviny nebo balíčky. Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. Doručovat budete pěšky nebo služebním vozem.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Pracovník poštovního provozu
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Čistý trestní rejstřík, chuť pracovat, při zájmu o motorizované doručování ŘP sk.B
Nabízíme
Jsme sehraný tým – vše potřebné Vás naučíme. Díky 37,5hodinové týdenní pracovní době Vám zbyde čas i pro Vás (ranní směna, pondělí – pátek, volné víkendy a svátky). Volno si užijete i o 5týdenní dovolené. Máme pro Vás i další benefity (stravenky, příspěvky na rekreaci a rehabilitaci atd.). Už po roce práce u nás dostanete smlouvu na dobu neurčitou. Pokud byste raději pracovali formou brigády, vyjdeme Vám rádi vstříc. Místo pracoviště pro pěší doručování – Petřiny, Břevnov, Dědina, Střešovice, Dejvice Místo pracoviště pro motorizované doručování – Dejvice V PŘÍPADĚ ZÁJMU PIŠTE NA E-MAIL korbelova.petra@cpost.cz NEBO VOLEJTE NA TEL. 777 879 115.

Prodávající
Česká pošta, s.p.