Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hospodyně

Hospodyně

Praha
8. 11. 2015 - 10:13

Hledáme hospodyni na plný úvazek do rodinného domu v Praze 4 - Modřanech.
Náplň práce:
- pomoc v domácnosti (úklid domu, praní, žehlení)
- pomoc s 3 dětmi (věk 7, 9 a 13 let) vyzvedávání ve škole a převoz na mimoškolní aktivity
- nákupy

Pracovní doba: pondělí - pátek cca 9 - 17 hod.

Auto k dispozici.

Pro mimopražské nabízíme i možnost zajištění ubytování v Praze.

- 4 týdny dovolené.

Požadavky:
- spolehlivost
- pečlivost
- řidičský průkaz B

Svůj životopis prosím zasílejte na e-mail: hana.bila@finetech.cz nebo volejte na tel. 603146409. Děkuji.

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Hospodyně
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
- spolehlivost - pečlivost - řidičský průkaz B
Nabízíme
Hledáme hospodyni na plný úvazek do rodinného domu v Praze 4 - Modřanech. Náplň práce: - pomoc v domácnosti (úklid domu, praní, žehlení) - pomoc s 3 dětmi (věk 7, 9 a 13 let) vyzvedávání ve škole a převoz na mimoškolní aktivity - nákupy Pracovní doba: pondělí - pátek cca 9 -17 hod. Auto k dispozici. Pro mimopražské nabízíme i možnost zajištění ubytování v Praze. - 4 týdny dovolené.

Hospodyně

Prodávající
Hana Bílá