05.12.2018 21:33   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Zbylé a nezařazené   |   Práce přes internet
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Zbylé a nezařazené
Profese
Práce přes internet
Místo výkonu práce
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- vedlejší či hlavní pracovní činnost vedenou z domova pomocí PC/internetu, - flexibilní pracovní dobu, - efektivní online školení a týmovou podporu, - motivují finanční ohodnocení, - možnost organizace práce z domova pomocí internetové kanceláře, - zázemí zavedené nadnárodní obchodně-poradenské firmy, - možnost osobního, finančního i kariérního růstu, - osvojení si základů zdravého životního stylu, - perspektivní a vysoce vyhledávaný obor, - přivýdělek 5-15tis. Kč měsíčně, - uplatnění na různých úrovních (konzultant, supervisor, teamleader).
Nabízíme
- věk min. 24 let, , - ochotu na sobě pracova t a vzdělávat se, - kreativitu, průbojnost samostatnost, vytrvalost, cílevědomost, - zodpovědný přístup k práci, - odpovídající časové možnosti (min. 2hodiny denně), - ukončené min. SŠ vzdělání s maturitou, - uživatelskou znalost PC a internetu, - příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti, - není vhodné jako krátkodobý přivýdělek - preferuji dlouhodobou spolupráci.
Cena: Neuvedeno

Popis: Trávíte svůj volný čas na internetu a fcb? Zajímáte se o zdravý životní styl, sportujete? Hledáte přivýdělek z domova, který by neohrozil Vaše stávající zaměstnání? Máte denně minimálně dvě hodiny času, které byste mohl(a) věnovat něčemu smysluplného? Pak do svého TÝMU hledám právě VÁS!

sipka dolu

Vhodné i pro

maminky na mateřské
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14641919
Počet zhlédnutí:
59 326x
Zhlédnutí detailu:
437x