Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí do Německa - Elektrikář/-ka NJ nutný!

do Německa - Elektrikář/-ka NJ nutný!

Zahraničí
14. 5. 2019 - 09:20

Naše firma Profitec GmbH Erfurt, zaměstnává montéry po celém Německu v řemeslnických oborech jako svářečství, strojírenství, elektro, instalatérství a pod..

Práce je na běžnou tarifní NĚMECKOU pracovní smlouvu s naší firmou. Nehledáme žádné živnostníky .

Start pracovního poměru by byl dle dohody.

Náplň práce : vždy dle Vašich znalostí a dovedností

• Elektroinstalace domu nebo v průmyslu
• Servis a opravy na strojích a zařízeních
• Zajištění pravidelných revizí a jejich dokumentace
• Elektroinstalace rozvodových skříní

Požadujeme

Váš profil:
• Vyučení v oboru mechatronik/-čka, elektrotechnik/-čka, elektrikář/-ka nebo rovnocenné technické vzdělání
• Několikaletá praxe v oboru žádoucí, vhodné ale i pro začítenčníky po vyučení
• Min. základní znalost NJ , běžná slovní zásoba používaná v oboru
• Aktivní a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
• Spolehlivost a flexibilita

Nabízíme

Co nabízíme:
• Práce na dobu neurčitou
• Plat dle tarifu + nadtarifní příplatek + diety (ca 12,00-13,00€ brutto + 5,00€ -6,00€ netto diety za každou odpracovanou hodinu)
• Až 30 dní dovolené
• Zajištění ubytování (hradí si zaměstnanec z diet)
• Poskytnutí pracovního oblečení
• Kontaktní osoba v agentuře mluvící česky

Těšíme se na Vaš životopis v NJ s popisem dosáhlé kvalifikace a praxe poštou či emailem na m.huebner@profitec-jobs.de . Pokud možno přiložit kopie certifikátů a dalších dokumentů dokládajích kvalifikaci.

Martina Hübner

Datenschutzhinweis: https://www.profitec-jobs.de/media/165373/201902-information-bewerber-profitec.pdf