Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Elektrikár - Nemecko

Elektrikár - Nemecko

Zahraničí
11. 1. 2017 - 14:50

Popis

Ponuka práce pre vyučených elektrikárov.

Miesto výkonu práce - Nemecko.

Nástup: dohodou

Pracovná náplň:
- kompletné elektroinštalačné práce: ťahanie káblov a káblových trás, zapájanie rôznych zariadení, zapájanie rozvádzačov, zásuviek, dymových senzorov, svetiel...

Požiadavky:
- práca na živnosť, potrebné vlastné auto a základné náradie, znalosť nemeckého jazyka výhodou

Podmienky:
- práca na turnusy
- ubytovanie zabezpečené a preplácané v plnej výške
- perspektíva dlhodobej práce
- motivujúce finančné ohodnotenie
- administratívna podpora pred i počas vycestovania
- splatnosť faktúr 14 dní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pre bližšie informácie nás kontaktujte mailom alebo telefonicky: Po.-Pi., 08:00 - 16:30 h., ciprichova@bartfeld-et.de, +421 948 833 441

Prodávající
Zuzana Ciprichova