Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Přijmeme řidiče sk. B / plachtová dodávka

Přijmeme řidiče sk. B / plachtová dodávka

Zlínský kraj
22. 6. 2017 - 09:51

Přijmeme řidiče sk. B na pracoviště Holešov a Kroměříž, nástup možný ihned.

Náplň práce: přeprava zboží (nákladu) plachtovou dodávkou v rámci EU, převážně SK, CZ, DE, AT, FR, NL, BE a UK.

Požadujeme časovou nezávislost, spolehlivost, samostatnost, ochotu se učit novým věcem, praxi v mezinárodní dopravě min. 1 rok, cizí jazyk výhodou.

Směnnost: Pružná pracovní doba. Plný úvazek či brigádně. Mzda: 25000 - 35000, možnost odměn, dovolená.

Zájemci o pracovní pozice mohout zaslat e-mail nebo kontaktovat zaměstnavatele telefonicky denně do 19. hodin.

Prodávající
Jana Divílková