Instalatéři do Švýcarska! Mzda 30 - 33 CHF/ hod

05.11.2017 | Nabídka / Prodám | Práce v zahraničí
Popis:

Zkušeným a šikovným instalatérům v oblasti sanita, topení, klimatizace nabízíme skvělou pracovní pozici ve Švýcarsku.

Zaručujeme výborné platové ohodnocení, stálou práci, brzký nástup a životní zkušenost.

Náplň práce:

• instalace, zprovoznění a opravy sanitárních zařízení, topení a klimatizací

• řezání, ohýbání a svařování trubek

• výměna součástí

• instalace potrubí

• zpracování plechů, profilů z kovu nebo umělých kovů pro vzduchotechniku

Požadujeme:

• vzdělání v oboru instalatér

• pracovní zkušenosti

• znalost němčiny

• profesionální přístup, samostatnost, zručnost, pracovitost

• flexibilita a připravenost cestovat

Nabízíme:

• švýcarska pracovní smlouva

• pracovní poměr na dobu neurčitou

• mzda 30 - 33 CHF/ hod. Brutto (cca 26-29 EUR/ hod. Brutto)

• zajištěné ubytování (náklady zhruba 600 – 800 Euro / měsíc)

• měsíční čistý výdělek po odečtu povinných odvodů a nákladů na ubytování zhruba 3500€

V případě zájmu mě kontaktujte telefonicky na tel: 00420 723 757 762 nebo emailem.

Své životopisy zasílejte prosím na:

cz.top.prace@gmail.com

Inzerent:Kateřina Salajková
Telefon:723 757 762

Oblast inzerce:

Ústecký kraj

Číslo inzerátu:

13476377

Počet zhlédnutí:

11 303x

Zhlédnutí detailu:

488x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 043 684 inzerátů