Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí IT Analytik senior

IT Analytik senior

Hlavní město Praha
12. 3. 2018 - 17:03

Popis

Náplň práce:
• Pravidelná analýza sítě a infrastruktury
Konfigurace různých síťových komponentů
Směrovače a přepínače, stejně jako systémy DWDM a proxy nebo firewally
Uvedení síťových řešení od různých výrobců
• Znalost síťových technologií - LAN,
• WAN, WLAN, směrování, přepínání, monitorování sítě a firewally
• Přeřazení by mělo probíhat ve 3měsíčním modelu (časné / pozdní / noční) - očekává se, že bude 6-14; 14-22 a 22-6 hodiny
Potřebujeme:
• Jazyk: Angličtina B2/ Němčína min B2
• Dosažené vzdělání : vysokoškolské vzdělání - jakého směru???
• Řidičský průkaz : B-výhodou

• 5 let odborné praxe- zkušenosti s instalací, konfigurací znalost síťových technologií - LAN,

Nabízíme:
• Plat : 50 000 – 80 000 euro/ročně hrubého
• Příplatky : 20:00 až 06:00 25%
• 00:00 až 04:00 na začátku před 00:00 50%
• Neděle 50%
• Na svátcích 125%
• Dovolená : 30 dní
• Důchodové pojištění v Německu

tel: 608 465 350

Prodávající
David Salaquarda